Школы Житомира - Страница 4 - ФорумФорум для родителей, молодых мам и пап, беременных мамочек города Житомира
Воскресенье, 28.08.2016, 04:06
Приветствую Вас Гость

Мой сайт


Школы Житомира - Страница 4 - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 6«123456»
Модератор форума: Мардж, AnettA 
Форум » Наш Житомир » Различные заведения нашего города » Школы Житомира
Школы Житомира
AlabamaДата: Пятница, 13.06.2014, 16:21 | Сообщение # 91
Учусь быть мамой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Здравствуйтк! Помогите, в какую школу записать ребенка, 5 класс, переехали из другого города

Добавлено (13.06.2014, 16:21)
---------------------------------------------
Думали в 12, сходили, посмотрели..... Очень старая, ремонт по ней плачет, что скажите о 7 школе, там есть углубленное изучение англ.языка

 
Tanyusha1ltbwkmДата: Понедельник, 17.11.2014, 14:31 | Сообщение # 92
Мама со стажем
Группа: Проверенные
Сообщений: 366
Награды: 2
Статус: Offline
Девочки может кто то знает когда будет идти набор в 28школу , какие там классы есть ли простые или все спец классы и какие уклоны в спец классах? Также интересует меня 16 школа,когда там будет идти набор в первый класс.Говорят что в прошлом году уже в декабре записывались в первый класс.
 
AntanaДата: Понедельник, 17.11.2014, 15:34 | Сообщение # 93
Мама-маршал
Группа: Проверенные
Сообщений: 840
Награды: 25
Статус: Offline
Tanyusha1ltbwkm, мы уже записались в 1-й б класс 28-й школы. Нам в садике сказали, что надо записаться до Нового года. В списке мы 3-и. Про 16-ю школу не знаем, мы по отзывам знакомых, все дети которых ходят в 28-ю школу, выбрали 28-ю, так как она новее и также есть другие причины. Насколько я знаю, 1А класс идет спецкласс, а остальные за ним уже обычные. Поэтому записала сына в Б класс, чтоб "потянул" учебу. По моемупервые классы В и, если наберется, Г, будут ходить на 2-ю смену. На этой неделе будем подходить к нашей будущей учительнице узнавать подробности, как готовится к предстоящей учебе. Так что по поводу уклонов и т.д. думаю лучше узнавать у завуча школы лично.



Сообщение отредактировал Antana - Понедельник, 17.11.2014, 15:37
 
telegina25Дата: Понедельник, 17.11.2014, 16:36 | Сообщение # 94
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1205
Награды: 20
Статус: Offline
Tanyusha1ltbwkmAntana, да, классы В и Г , начиная с 3-го класса - ходят на 2-ю смену, класс А - с изучением польского и английского языков, класс Б - с усиленным изучением английского. По крайней мере так у нашей параллели , мы сейчас в 3-ем классе. Школа новая и просторная по сравнению с 16, директор очень нравится - все для школы и детей.

 
NikaveraДата: Понедельник, 17.11.2014, 18:21 | Сообщение # 95
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1747
Награды: 24
Статус: Offline
Дівчата, а про 21 школу хтось щось може розповісти?

 
Tanyusha1ltbwkmДата: Вторник, 18.11.2014, 16:16 | Сообщение # 96
Мама со стажем
Группа: Проверенные
Сообщений: 366
Награды: 2
Статус: Offline
Antana, какие документы надо брать с собой для записи в первый класс и в какой кабинет надо подходить и часы приема? напишите пожалуста если Вы знаете.
 
svetanochkaДата: Вторник, 18.11.2014, 17:07 | Сообщение # 97
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 607
Награды: 5
Статус: Offline
Nikavera, у нас багато діток з танців ходять у цю школу. Всі відгукуються тільки позитивно. Але, там є друга зміна. Якщо вам це не підходить, то зразу думайте. Зараз уроки у нашій 12 закінчуються біля 17 години, а в діток з 21 біля 17.30. Школа стара, якщо шукаєте супер сучасні умови, то теж варто замислитись. Знання дають гарні. Якщо вас щось конкретне цікавить, я вам перепитаю у дівчат


 
ИраДата: Вторник, 18.11.2014, 18:26 | Сообщение # 98
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3082
Награды: 43
Статус: Offline
Цитата Nikavera ()
Дівчата, а про 21 школу хтось щось може розповісти?
Я можу! Я там працюю) Пишіть що цікавить, можна у приват- все розкажу. 2-га зміна у нас поки тільки у 4-му класі, сподіваємося так і залишиться. Батьки майбутніх першачків вже йдуть повним ходом на запис. Є спецкласи з поглибленим вивченням мов- англійська+з 5-го іспанська, також ще є вивчення польської, за бажанням- факультативно.




Сегодня ты такой - каким сделал себя вчера, завтра ты будешь тем, кем сделаешь себя сегодня
 
svetanochkaДата: Вторник, 18.11.2014, 20:18 | Сообщение # 99
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 607
Награды: 5
Статус: Offline
Ира, а ким ви працюєте, якщо не секрет?


 
ИраДата: Вторник, 18.11.2014, 20:42 | Сообщение # 100
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3082
Награды: 43
Статус: Offline
svetanochka, англійську мову викладаю.



Сегодня ты такой - каким сделал себя вчера, завтра ты будешь тем, кем сделаешь себя сегодня
 
NikaveraДата: Вторник, 18.11.2014, 22:12 | Сообщение # 101
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1747
Награды: 24
Статус: Offline
svetanochka, дякую
Ира, цікавить, коли потрібно записуватись у 1-й клас, хоча досі вагаємось, чи варто цього року віддівати дочку в школу (їй влітку буде 6).
Чи є якісь підготовчі заняття до школи, де дитина і вчителька можуть, так би мовити, придивитись  і визначитися з готовністю до школи?
Може, порадите якусь конкретну вчительку, що набиратиме першачків? (можна в лічку)
В мене дівчинка сором"язлива, в колективі - тихоня, але вперта, непоступлива, тому потребуємо впевненого, суворого але одночасно доброго педагога 
Дякую


 
ИраДата: Вторник, 18.11.2014, 23:33 | Сообщение # 102
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3082
Награды: 43
Статус: Offline
Nikavera,  на всі питання можу відповісти, але так багато писати, передзвоніть мені- усе розкажу) тел. кину в особисте)



Сегодня ты такой - каким сделал себя вчера, завтра ты будешь тем, кем сделаешь себя сегодня
 
nata100709Дата: Среда, 25.02.2015, 13:41 | Сообщение # 103
Учусь быть мамой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Будь ласка напишіть про школу №26 на Богунії . Час  записувати сина, хочеться знати щось про школу. Буду дуже вдячна
 
julllaДата: Среда, 25.02.2015, 20:53 | Сообщение # 104
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1368
Награды: 23
Статус: Offline
nata100709, родичі малого забрали - страшенно незадоволені були. дітьми ніхто не займався (7чи 8 клас) успішність мінусова...


]
 
NikaveraДата: Среда, 25.02.2015, 21:03 | Сообщение # 105
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1747
Награды: 24
Статус: Offline
nata100709, чоловік закінчив - досі з відразою пригадує: школа з математичним нахилом, а тих, хто алгебру та геометрію не дуже полюбляв - принижували і "робили ідіотами"

Добавлено (25.02.2015, 21:03)
---------------------------------------------
jullla, можна поцікавитися: ви свою донечку цього року у школу віддаватимете?
Дівчата, загалом, цікаві ваші думки з приводу: в якому віці краще дитині у школу йти - в 6 чи 7 років?


 
julllaДата: Четверг, 26.02.2015, 09:20 | Сообщение # 106
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1368
Награды: 23
Статус: Offline
Nikavera, напевно так - йдемо у світ школярства. хоч і не хочу  - ще навіть зі школою  не визначились. Лиишила б ще на рік (вона ж серпнева) але 1 - вона цілком готова і поки ще має жагу пізнавати-вчитись, 2- з її групи всі випускаються, 3- не факт, що ще раз так повезе з хорошими вихователями, 4 - вона росла (її вже два роки питають чи школярка...)


]
 
svetanochkaДата: Четверг, 26.02.2015, 11:08 | Сообщение # 107
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 607
Награды: 5
Статус: Offline
Nikavera, зараз взагалі дуже складно вирішити - віддавати в школу в 6 чи 7 років. По свому малрму можу сказати, що дуже жалкую, що віддала у 6. Йому в кінці липня було 6, а 1 вересня ми вже були в 1 класі. З 30 дітей його класу він найменший, багатьом дітям на той момент вже було по 7 років з хвостиком. Звичайно, що він за ними нормально не встигає, дається навчання важко. І навіть не через те, що програми важкі, а саме через те, що в нього ще не настільки розвинена розумова діяльність, як у дітей, які на рік старші. Одразу я на це не звернула увагу і думала, що він буде тянутися за старшими, але...
З приводу того, чи готова дитина до школи. Тести психолга і садочка і школи давали нам позитивний результат. На підготовчих заняттях показував добрі результати. А вийшло зовсім інакше.
Але у мене ще така думка, що тут проблема ще у комплектуванні класу. У племінника ситуація трішки інша. Він пішов у школу, а 6 виповнилось тільки в кінці вересня. Всі дітки класу мають майже однаковий вік, між ними всіма не більше півроку різниця у віці. УУ нього нормальна успішність, не відмінник, але все в школі гаразд. Всі діти мають більш-менш однакові інтереси. У нас же є такі екземпляри, які в 10 з половиною років уже не про уроки розмовляють, а про секс і аборти. Тож на це потрібно звертати велику увагу.

 ПС: Це тільки моя думка, але зараз жалію, що не думала про це раніше



 
МарджДата: Четверг, 26.02.2015, 19:17 | Сообщение # 108
Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 1862
Награды: 53
Статус: Offline
Девочки, кто доволен/не доволен 8-й школой? Живем на Марьяновке, но смогу возить в школу в город.
Что-то сомневаюсь по поводу 2-й. Мне там расположение не нравится: отшиб и лес вокруг, дороги кругом и какие-то пустоши.
В школу однозначно в 7 лет идем, но думать уже пора.

И еще хочу узнать про Сяйво. Кто-то может своих туда водит?


 
NikaveraДата: Четверг, 26.02.2015, 20:53 | Сообщение # 109
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1747
Награды: 24
Статус: Offline
julllasvetanochka, дуже дякую за ваші думки.
Скажу від себе, що ми вже визначилися зі школою, однак підемо через рік.
Хоча дитина, по суті, готова: ходить на розвивалки - гарно пише, читає по складах, непогано рахує, із задоволенням вивчає англійську.
Але я відчуваю, що є у нас проблеми із самостійністю і гармонійним почуттям себе у колективі. Шкутильгає ще логічне мислення.
Ну і 6 їй виповниться у липні. Тому прийняли таке рішення.
Спілкувалася я й з вчителями (дехто тут у нас на формуміє wink ), їх думка для мене важлива. Причому однозначна: краще пізніше. Тому ось так.
Хочу, щоб у дитини був ще 1 рік повноцінного дитинства smile Сподіваюсь, що ніхто про це не жалкуватиме )

Добавлено (26.02.2015, 20:53)
---------------------------------------------
Єдине, що інколи наводить на протилежні думки - моя доня теж досить висока дівчинка і стронні її приймають за школярку, особливо у громадському транспорті ))) Тому побоююся, щоб не було якихось непорозумінь з її однолітками. Приміром, у дврі  у нас багато діток одного віку: типу "раз ти не в школі  - значить ще маленька". Але сподіваюсь, що це найбільша проблема, яку нам можливо доведеться долати )


 
julllaДата: Суббота, 28.02.2015, 16:49 | Сообщение # 110
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1368
Награды: 23
Статус: Offline
,Nikavera, от і я про це....   ще досі сумніваюсь.
а от дяка  svetanochka,  наштовхнула на певні думки smile
Мардж
,маю дві сімї знайомих, які туди дітей віддали - чоловік там часом бував, атмосфера хороша, вирізняється від зичайних шкіл. вона християнська, ще точніше протистанська, і це дуже непогано.
Спілкуюсь з мамою першачка з сяйва - наче б усе як в ЗОШ - домашні завдання, хвороби.. Вона  спершу записала в сільську найближчу школу, але в процесі підготовки до 1ересня, різко передумала і перевела сюди. Задоволена.
І знаю, ось мама сусідського хлопчика теж же на 16 н.р. записала



]
 
kate_gerДата: Суббота, 28.02.2015, 20:42 | Сообщение # 111
Мама со стажем
Группа: Проверенные
Сообщений: 249
Награды: 4
Статус: Offline
Мардж, училась в этой школе, но заканчивала в 2007. Могу рассказать только то, что было когда-то. Сейчас знаю только что, она платная)

В поисках лучшего:)
 
МарджДата: Воскресенье, 01.03.2015, 11:23 | Сообщение # 112
Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 1862
Награды: 53
Статус: Offline
julllakate_ger, спасибо, девочки, за отзывы. Надо поузнавать насчет комплектации классов. Мне важно, чтоб детей не было в классе уж очень много. 

Ого, тогда и нам пора записаться, раз детки уже на 2016 записаны.


 
kate_gerДата: Воскресенье, 01.03.2015, 14:19 | Сообщение # 113
Мама со стажем
Группа: Проверенные
Сообщений: 249
Награды: 4
Статус: Offline
Мардж, вряд ли в Сяйво будет много детей в классе. Сами размеры аудиторий не позволят. Когда я пошла в школу в 97 году, то у нас был самый большой класс - 23 человека. К 11-му классу осталось 7:)было весело.

Добавлено (01.03.2015, 14:19)
---------------------------------------------
да, и там там по воскресеньям нужно было обязательно в церковь ходить. Возможно, сейчас уже не обязательно.


В поисках лучшего:)

Сообщение отредактировал kate_ger - Воскресенье, 01.03.2015, 14:20
 
ilonaДата: Воскресенье, 01.03.2015, 20:10 | Сообщение # 114
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 731
Награды: 14
Статус: Offline
Nikavera, я свою в минулому році не віддала, хоча нас із садочка просто випирали, не хтіли на другий рік брати, бо на 1 вересня рівно 6 років. І Аліна досить висока дівчинка, виглядає не то що на перший, а і на другий клас )) і з розумовим і логічним і соціальним розвитком все просто чудово! А от з емоційно-вольовим - просто жах!! І досі жодного разу не пожаліла, і багато раз впевнилась, що правильно зробила. До школи ми готуємось і я бачу просто вражаючу різницю між її сприйняттям невдач, вмінням себе стримати, зосередити зараз і пів року тому. І всі вчителі, з ким говорила, радять віддавати в сім, бо з такими легше працювати, і дітям значно легше адаптуватись.
Хоча була у нас в садочку дівчинка в минулому році, яку також не віддали в шість і яка схожа на Аліну по параметрам - дуже висока, добре розвинена і т.д. Так з нею в кінці року було вже всім очевидно, що вона явно пересиджує в садочку зайве. І саме ії прикладом лякали всіх нас батьків, які залишали дітей на другий рік в старшій групі, хоча могли б іти в школу. Що от мучається вона вже в садочку, і не цікаво їй нічого, і з дітками поводиться зверхньо і явно треба в школу ....
Але я думаю, що це якраз і був той вийняток, а дітей краще віддавати в сім. І обов*язково враховувати особливості дититни! 

ого скільки слів ))


 
NikaveraДата: Воскресенье, 01.03.2015, 20:31 | Сообщение # 115
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1747
Награды: 24
Статус: Offline
ilona, дякую за думку, і за кількість слів теж )))
Думаю, з садочком у нас проблем не буде, хоча цього року у малої в групі 7 діток, що не пішли в школу і лишилися ще на рік - трохи важко вихователю з такими дітьми. Їм дійсно, багато що не цікаво, фони фактично зривають заняття. Але ми з вересня свою водимо тільки до обіду, а потім у неї заняття за окремим планом. Тому вірю, що все буде ОК.


 
lnДата: Воскресенье, 01.03.2015, 22:40 | Сообщение # 116
Мама Новичок
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Награды: 0
Статус: Offline
Прочитавши ваші повідомлення виходить, що у таких випадках вихователям потрібно більше звертати увагу на нетрадиційні підходи до виховання, які дозволяють розвивати кожну особистість. А це додаткові затрати сил та часу.
Жаль, що засади особистісно орієнтованого підходу є тільки в законах та документах.
Краще працювати з колективом, у якого один рівень. Тож і відмовляють лишати наших дітей, бо вони вже винятки з основної маси.
На мою думку, тут дійсно батьки повинні відповідально поставитись. Можливо порадитись і з психологами про готовність дитини до школи. yes
 
julllaДата: Понедельник, 02.03.2015, 11:09 | Сообщение # 117
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1368
Награды: 23
Статус: Offline
ilona, моя зараз у такий групі як пишеш - збірна старша - тобто десь тренина тих хто другий рік у старшій групі (не пішли в школу) навіть є хлопчик якго зі школи повернули назад (але там окремо глупа ситуація - вчителька вирішила, що дитя не готове....бздур, одним словом). МОїй в садку цікаво (вона перший рік ходить) але ті діти, що старші за віком реально доросліші, в них інші інтереси навіть. Що там казати в садку практично не грають у рольові ігри  - дочки-матері, здається цікаві тільки моїй Єві. Вона приходить і заявляє - мамо, чому в мене немає косметички, з помадами, тінями і лаками (і щоб усе не бутафорне, а фарбувало). Бо тільки цим дівчата цікавляться виходить...  В групі більше хлопців, вихователі від них з розуму сходять - бо важко. З 30 дітей більш половина здоровил хлопаків і дівчат  по 6,5-7 років...  Воно навіть зорово важко сприймається.... А що казати про підхід і роботу з ними. Моя мало з ким в групі спілкується, хоча дуже комунікабельна, радіє більш з занять, ніж від ігор з дітьми. Вже в мене закрадалась взагалі стороння думка - не віддати доню в школу, але і не водити далі  в садок, а розписати помірні заняття за слвсним графіком, можливо навколо художки чи музичної. БО по факту в школу ще не зовсім готова, а в садку знудиться... От роби що хочеш...
Мардж, а Всесвіт не розглядаєте? там цьогоріч два класи набирають. там невелика кількість діток.



]
 
МарджДата: Понедельник, 02.03.2015, 12:51 | Сообщение # 118
Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 1862
Награды: 53
Статус: Offline
jullla, мне и Всесвит нравится, но очень далеко от нас он, к сожалению. Другой конец города. Мы на Марьяновке живем.
Да и на этот год сыну только в августе исполнится 6, рановато все же.


 
julllaДата: Понедельник, 02.03.2015, 16:55 | Сообщение # 119
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1368
Награды: 23
Статус: Offline
Мардж, я памятаю, що ми з вами ровесники, самі ще в роздумах...   6 чи 7років.
а давайте окрему тему відкриємо про це?



]
 
ameli1712Дата: Понедельник, 02.03.2015, 18:32 | Сообщение # 120
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 3134
Награды: 36
Статус: Offline
А ми будем йти в цьому році в школу, моя дитина страшенно хоче)))), і я вважаю що дуже важливо щоб дитина пішла в школу з тими дітками яких вона вже добре знає, адже вони разом 3 роки,  та й не цікаво їй буде другий рік, вона прагне постійно нових знань. та й вона у мене по зросту найвища у групі  після одного хлопчика)
у мене власний досвід - я також колись пішла в школу у 5.9, тому що всі діти з садочка пішли, та невистачало дітей у класі і мене забрали, у мене навіть не було першого вересня, і ніхто в школу мене не готував - і я не жалію, ні трішечки, вчилась краще ніж ті що пішли в 7 років, 
Але кожен вирішує сам, і я вважаю що варто готувати дитину як до садочка так і до школи, розвивати у ній цікавість до нових знань, спонукати до навчання,  зацікавлювати, а не заставляти. Мені дивно коли батьки говорять  що заставляють писати  читати, у мене дитина мене заставляє - мама, давай позаймаемось, будем вчитись, але у мами нажаль  мало часу(((
всім бажаю мати таких діток!!! розвивайте та зацікавлюйте !!


 
Форум » Наш Житомир » Различные заведения нашего города » Школы Житомира
Страница 4 из 6«123456»
Поиск:

Baby альбом
[Этти Детти]
Реклама


BABY CHAT
Для добавления необходима авторизация
Поиск
10 последних тем
  • Нагрузка на спину у мам (28)
  • Контрацептивы (60)
  • Что подарить мужу на День Рождения (64)
  • Депиляция/эпиляция (22)
  • шапки Арктик- заказ СЕГОДНЯ, 26 августа (445)
  • Вагинальный кандидоз (14)
  • Держим форму (35)
  • Татуаж бровей (12)
  • Красивые волосы (49)
  • Что вы сегодня готовили? (225)
    [Готовим вкусно]
  • РЕКЛАМА

    Наш опрос
    Оцените сайт нашего клуба
    [ Результаты · Архив опросов ]
    Всего ответов: 190
    Мы в социальных сетях

    Друзья сайта
  • Новости Житомира
  • Вело клуб Житомира
  • Лыжники и сноубордисты
  • Флешмоб-Житомир
  • Дизайн-бюро "СВіТ"
  • Клуб для родителей Киев
  • Английский для детей,
    плавание для детей. Житомир

  •  Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей!
    Магазин детской одежды
     ПапаМама - форум Мариупольских родителей
    Карапузик! Сайт для родителей. Все о детях до года.
    Житомирський інтернет-магазин для малюків

    Статистика

    Наши гости
    =
    Copyright maybebaby© 2016