Регулярні гастролери - цирки і театри в садочку - ФорумФорум для родителей, молодых мам и пап, беременных мамочек города Житомира
Четверг, 14.04.2016, 22:04
Приветствую Вас Гость

Мой сайт


Регулярні гастролери - цирки і театри в садочку - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Мардж, AnettA 
Форум » Женский мир » Мамочки болтают » Регулярні гастролери - цирки і театри в садочку (це у всіх такі культурні садочки?)
Регулярні гастролери - цирки і театри в садочку
julllaДата: Четверг, 26.11.2015, 09:25 | Сообщение # 1
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1365
Награды: 23
Статус: Offline
Хочу запитати чи у ваших садочках така сама велика частота різних виступів і атракціонів для дітей від різноманітних "гостей".
    Від початку мені не подобалось те, що дитину водять на якусь виставу за мої гроші, а що вона там дивиться і я кого рівня і якості  невідомо.
     В нас буває по кілька разів на місяць "Завтра театр по 15грн принесіьть, завтра цирк по 20грн візьміть, завтра лаьірінти будуть візьміть 20грн...." Може там і щось хороше, але дуже напрягає.
часом в гаманці всього 20 грн, а треба дати 30 - *за двійню, а то і більше було коли троє діток в садок ходили. Може хтось у курсі - як це контролююється (бо чує моє серце , що ніяк і ніким).
    Чому маю з стадною охотою платити комусь за щось, коли сотню з гаком дітей напихають у невеличку залу і щось там вони дивляться....
    Як на мене, я краще добавлю тих надцять грн і діти підуть у повноцінний театр - де за ті "копійчані" гроші совісно відпрацьовує ціла трупа, де є атмосфера театру, де дитина бачить декорації, світло, гарний хвук, де її зустрічає тьотя в гардеробі, тьотя при дверях в зал, де працює на неї кількадесят акторів, режисер, освітлючвач, робітник сцени, художники, костюмери і навіть прибиральниці....



]
 
Ol_esyaДата: Четверг, 26.11.2015, 15:51 | Сообщение # 2
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1325
Награды: 5
Статус: Offline
В нас те саме...театри по надцять раз на місяць...але в нас на театр здаємо по 20грн, сьогодні зранку доречі і здала 20грн...Напрягає не те слово!!!

Код для скидки 10$ - LSP325 на www.iHerb.com
 
IrinikaДата: Четверг, 26.11.2015, 19:00 | Сообщение # 3
Мама-маршал
Группа: Проверенные
Сообщений: 1081
Награды: 22
Статус: Offline
Ми ще весною підняли це питання на батьківських зборах, і не тільки ми, а й інші групи. Попросили фільтрувати трохи ці театри, ну бо реально це вже було занадто - кожну неділю хтось виступав.  Це і по гаманцям вдаряє, да і навчальному процесу заважає. Пропадають ті уроки, які були заплановані на цей день. Да й ще більша половина - не цікавих зовсім.  
Тепер  у нас театр, чи філармонія, чи цирк - щось на вибір один раз в місяць(півтора). Я так зрозуміла, що сама завідуюча якісно відбирає, кожна вистава цікава - дитина з запалом розповідає ще кілька днів(раніше було рідкістю). Часто тематичні вистави - тобто, якщо вчили урок безпеки з вогнем, то вистава про небезпеку вогня. 

Стосовно інших садків - якщо батькам не подобається, не мовчить, контролюйте. Тому, що для садка такі виступи вигідні, з кожного виступу платиться щось на користь садка Доступно только для пользователей

jullla, а стосовно Ваших лабіринтів - це взагалі жесть. Рахую це - викачка грошей на чиїсь потреби знайомих, хто це курірує. Дітям там не приділяють увагу, просто заганяють в муз.зал і час від часу на них кричать, ні не кричать - верещать. Ні щоб придумати їм там ігри цікаві, це ж який допоміжній інвентар для уроку фізичного виховання! а не біситися. Вони виходять звідти мокрі, розпарені... 
 Ще був випадок, що діти зовсім не слухались - розігрались, то їх просто через 5! хвилин  звідти вивели, бо у вихователів і муз.керівника не хватило терпіння. Звісно, що кошти ніхто не віддав, оплачені за цю т.н. "розвагу". І батькам теж нічого не казали. Це вже діти самі дома розповіли.

Щось багато вийшло тексту.... бо про наболіле.....




Улыбка - вещь приятная, простая и понятная . . .

 
julllaДата: Четверг, 26.11.2015, 20:48 | Сообщение # 4
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1365
Награды: 23
Статус: Offline
Irinika, а ви ж вже випустились?! ми зараз у вашій групі у Лід.


]
 
maggyДата: Пятница, 27.11.2015, 16:00 | Сообщение # 5
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 575
Награды: 2
Статус: Offline
jullla, у нас воспитательницы не требует обязательной сдачи денег на такие мероприятия, сразу предупреждает: если не хотите, чтобы ваш ребенок шел, не сдавайте деньги, такие дети просто остаются с няничкой в группе и никуда не идут.

 
AnettAДата: Суббота, 28.11.2015, 20:21 | Сообщение # 6
СП - мастер
Группа: Модераторы
Сообщений: 5148
Награды: 59
Статус: Offline
У нас в садике 2 раза в месяц театр или мультики. Театр - обычно поучительная сказка для деток от работников садика, а мультики - 3 мультика в актовом зале. И то и другое стоило 5 грн., недавно стало 10. Точно не знаю куда идут эти деньги, говорят, что на нужды садика, на те же костюмы актёрам, декорации. Раньше мне это не нравилось, сейчас видимо привыкла), и радует что в эти дни дети с отличным настроением идут в сад) 
Недавно был театр с филармонии - 20 грн., но это бывает очень редко 1-2 раза в год.


 
Форум » Женский мир » Мамочки болтают » Регулярні гастролери - цирки і театри в садочку (це у всіх такі культурні садочки?)
Страница 1 из 11
Поиск:

Baby альбом
[Очумелые ручки]
Реклама


BABY CHAT
Для добавления необходима авторизация
Поиск
10 последних тем
  • Животные в доме (32)
  • А что Вы ненавидите? или нелюбите? (2)
  • Косметичка (10)
  • Что подарить мужу? (5)
  • Поздравляем Наталью (Nikavera) с днём рождения (5)
  • Поздравляем Екатерину (kate_ger) с 25-летием !!! (8)
  • Отношения после свадьбы (39)
  • Смешно (98)
    [Интересности]
  • Притча о материнстве (37)
    [Интересности]
  • Фото деток до и после усыновления (11)
    [Интересности]
  • РЕКЛАМА

    Наш опрос
    Какой пол Вашего ребёнка?
    [ Результаты · Архив опросов ]
    Всего ответов: 431
    Мы в социальных сетях

    Друзья сайта
  • Новости Житомира
  • Вело клуб Житомира
  • Лыжники и сноубордисты
  • Флешмоб-Житомир
  • Дизайн-бюро "СВіТ"
  • Клуб для родителей Киев
  • Английский для детей,
    плавание для детей. Житомир

  •  Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей!
    Магазин детской одежды
     ПапаМама - форум Мариупольских родителей
    Карапузик! Сайт для родителей. Все о детях до года.
    Житомирський інтернет-магазин для малюків

    Статистика

    Наши гости
    =
    Copyright maybebaby© 2016