ТОП10 - найактуальніших і необхідних речей сучасної мами - ФорумФорум для родителей, молодых мам и пап, беременных мамочек города Житомира
Четверг, 14.04.2016, 15:27
Приветствую Вас Гость

Мой сайт


ТОП10 - найактуальніших і необхідних речей сучасної мами - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Мардж, AnettA 
Форум » Женский мир » Мамочки болтают » ТОП10 - найактуальніших і необхідних речей сучасної мами (викладаємо свої топи речей помічників у догляді за дитиною)
ТОП10 - найактуальніших і необхідних речей сучасної мами
julllaДата: Воскресенье, 09.11.2014, 23:37 | Сообщение # 1
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1365
Награды: 23
Статус: Offline
Хочу трошки розбавити форум - щоб не лише "говорили про покупки, про покупочки мои...", а грам спілкування внести. 

От зараз сиджу за ноутбуком, копирсаюсь в неті, на зручному ліжку, в ще зручнішій подушці для годування, на руках засинає мале чудо в багаторазовому підгузку і симпатюльному чоловічку..., в цей час пралка пере, пароварка варить котлетки... Навіяло на темку...

Колись прочитала в однієї блогерки її власний рейтинг речей, без яких вона не уявляє власне материнське життя. Мені так цікаво було його читати, що я тут же на аркушику накидала свій топ помічників.
Ось вирішила, чому б нам тут на мамському форумі не поділитись такими топами з власного досвіду. 
Кожна сучасна мама має досвід юзання усякої всячини, навіть власних винаходів, що допомагають у догляді за дітками та веденню домашнього господарства, без сумніву, є і особливо винахідливі та продвинуті, тому запрошую УСІХ поділитись своїми речами-помічниками.
а ділитись пропоную так:
суто у чисельному порядку (бажано від найбільш суттєвішого помічника і по спадаючій) вказуємо речі, пристрої, техніку, яку відкрили для себе як незамінну в догляді за дитинкою, чи в домашніх клопотах, без якої не уявляєте своє життя, те, що вам особисто стало цінним помічником після народження дитинки.

Прохання ВИКЛАДАТИ СВОЮ ДЕСЯТКУ - так темка стане корисною для багатьох мамусь! Фото девайсів вітаються!

Добавлено (09.11.2014, 23:37)
---------------------------------------------
сама ж і почну
1. пеленальний столик (з першою дитиною намучилась на ліжку.....) і ніжки до ванночки (така розкладачка, що тримає ванну - просто незамінна мені!).

2. подушка для годування (відкрила з двійнею - зручно і використовується як хоч і куди хоч... і дітей годувала, і сама лягаю, і маленьких садовила, і під спинку поки працюєш.:)

3. пралка (її можна було б і на 1 місце, але вона певно у всіх вже "агрегат по замовчуванню")

4. пароварка (включила і пішла...., корисно і зручно, повернулась і їси омлет, котлетки, сирник, а ще можна використати як стерилізатор, як підігрівач, як зволожувач...)

5. телефон і компютер (тут звязок і вся інформація, без них ніяк....)

6. дитячі шезлонги (а як інакше покласти біля себе дитину якщо в іншій кімнаті чи на кухні?)

7. автомобіль і автокрісла (коли малих стало троє... без машини взагалі ніяк, а всіх мама втримати не могла - тому кріселка це супер!)

8. ергорюкзачок (бомбезна річ - дитя зі мною, руки вільні, я мобільна і спинка в порядку)

9. іграшкові ведмедики(наповнювач такий кульками) з резинками для волосся (вони прекрасно тримали пляшечки моїм двійнятам, коли не могли ще тримати самі)

10. електронний годинник з великими цифрами (виконував функцію і нічника і годинника)

а також не влізли важливі три речі аспіратор (соплі наше все!), німблер (дитя саме їсть, а мама не хвилюється) і круг для плавання (все та ж мамина спинка в порядку! а дитяті добре)



]
 
IrinikaДата: Вторник, 11.11.2014, 22:04 | Сообщение # 2
Мама-маршал
Группа: Проверенные
Сообщений: 1081
Награды: 22
Статус: Offline
підтримаю тему  smile

1. Пралка - це її заслужене перше місце
2. Слінг - ну супер зручна річ, коли з дитиною на руках майже весь день
3. Гамачок - допомагав  присипляти малюків
4. Радіо-няня  - спокійно  находишся на подвір`ї, коли малюк спить в будинку.
5. Фітнес-мяч - масаж, гімнастика, прижки, укачування.
Це речі, без яких мені б було тяжкувато, ще пятірка речей не зовсім найнеобхідніші, і без них можна, тому вирішила їх не включати.

Ще  б хотілось сказати, що зовсім не пригодилось: розвиваючий коврик, манеж, ванночка



Улыбка - вещь приятная, простая и понятная . . .



Сообщение отредактировал Irinika - Вторник, 11.11.2014, 22:05
 
julllaДата: Среда, 12.11.2014, 14:11 | Сообщение # 3
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1365
Награды: 23
Статус: Offline
Irinika, дякую. Пункти 4-5 якось ще не довелось поюзати.

Добавлено (12.11.2014, 14:03)
---------------------------------------------
для цікавості  - один з списків проілюстрованих маминих помічників http://feelgood.ua/psychol....dzhetyi

Добавлено (12.11.2014, 14:11)
---------------------------------------------
і до сміху http://fishki.net/1297116-10-detskih-gadzhetov-iz-proshlogo.html



]
 
ilonaДата: Среда, 12.11.2014, 15:41 | Сообщение # 4
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 726
Награды: 14
Статус: Offline
Без чего совсем было бы тяжело, это конечно
1. Стиральная машина
2. Слинг
3. Микроволновка
4. Компьютер с интернетом ))

Остальное как то менялось ..
с первой очень нужно было автокресло, со второй вообще не использовали
с первой столик для пеленания быд просто необходим, со второй не использую вообще
Ниблер вообще не пошел...


 
NikaveraДата: Среда, 12.11.2014, 17:04 | Сообщение # 5
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1733
Награды: 24
Статус: Offline
Ага, пральна машинка - це №1, однозначно
2. Слінг, а потім ерго, ну, ще хіпсіт (але це рідкість, мені особисто вдалося тільки так, спробувати подружчин)
3. Мікрохвильовка
4. Мультиварка
5. Комп з інтернетом (і наявність адекватних мамських сайтів smile )
6. підвісна гойдалка
 
Далі все якось можна чимось замінити, обійтися. Але у мене одна малявка, тому я не експерт smile


 
svetanochkaДата: Среда, 12.11.2014, 17:49 | Сообщение # 6
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 607
Награды: 5
Статус: Offline
Я так думаю
1. Стиралка
2. Микроволновка
3. Автокресло
4. Шезлонг 
5. Увлажнитель
6. Аспиратор
7. Мультиварка
8. Фотоаппарат
9. Кухонный комбайн
10. Планшет



 
NikaveraДата: Среда, 12.11.2014, 22:14 | Сообщение # 7
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1733
Награды: 24
Статус: Offline
а я ще згадала і додала десь на 4 місце - стільчик для годування-трансформер. Це була настільки вдала покупка. Мала досі за столиком малює.
А ще - блендер. Особливо, коли почався прикорм
І погоджусь зі svetanochka щодо фотика


 
svetanochkaДата: Среда, 12.11.2014, 22:34 | Сообщение # 8
Мама-генерал
Группа: Проверенные
Сообщений: 607
Награды: 5
Статус: Offline
Nikavera, за стільчик я зовсім і забула. У мене Аня Ігоря стільчик юзає. Так що стільчик-трансформер можна взагалі сказати, що незамінна річ. І малий і мала займаються постійно на ньому. То малюють, то ліплять, а то просто тягають по квартирі


 
julllaДата: Четверг, 13.11.2014, 11:21 | Сообщение # 9
Мама-генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1365
Награды: 23
Статус: Offline
а в нас якраз трансформер сільчик не пішов....  Було, ясна річ, два - один деревяний трансформер - а другий розкладний металевий. о о той другий нам виявився функціональнішим (там теж велика солішниця ). а для творчосі і ігор маленький столик і кожному по стільцю.
А ще можу додати до свого списку дрібничок - розвиваючий килимок Бебіплюс (нам його в подарунок на Параді колясок дали)  - то річ досить зручна - тепленько на підлозі ( в нас той що з таблицею Домана), а головне ми з ним всякі ігри придумували - так і вивчили всі фрукти, фігури і напрямки.

Добавлено (13.11.2014, 11:21)
---------------------------------------------
ну і фотоапарат!!! (зараз зламався - то ми як без рук)



]


Сообщение отредактировал jullla - Четверг, 13.11.2014, 11:33
 
Форум » Женский мир » Мамочки болтают » ТОП10 - найактуальніших і необхідних речей сучасної мами (викладаємо свої топи речей помічників у догляді за дитиною)
Страница 1 из 11
Поиск:

Baby альбом
[Очумелые ручки]
Реклама


BABY CHAT
Для добавления необходима авторизация
Поиск
10 последних тем
  • Мероприятия в нашем славном Житомире (264)
  • Мир кино (102)
  • Читаете ли вы книги? (114)
  • Детские спектакли в драмтеатре (95)
  • СП канц-ры, хоз.товары и др. ПЛАНИРУЕМ РАЗДАЧУ (1623)
  • Супер средство для моментального педикюра и биоманикюра (4)
  • Предлагаю сп чудесных рюкзачков. Всего 150 грн. (2)
  • Кроватка для малыша (30)
  • Коляска. Выбор (41)
  • На кого похож ваш ребенок? (19)
    [Разное о детях]
  • РЕКЛАМА

    Наш опрос
    Доступ к интернету у Вас... ?
    [ Результаты · Архив опросов ]
    Всего ответов: 270
    Мы в социальных сетях

    Друзья сайта
  • Новости Житомира
  • Вело клуб Житомира
  • Лыжники и сноубордисты
  • Флешмоб-Житомир
  • Дизайн-бюро "СВіТ"
  • Клуб для родителей Киев
  • Английский для детей,
    плавание для детей. Житомир

  •  Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей!
    Магазин детской одежды
     ПапаМама - форум Мариупольских родителей
    Карапузик! Сайт для родителей. Все о детях до года.
    Житомирський інтернет-магазин для малюків

    Статистика

    Наши гости
    =
    Copyright maybebaby© 2016